Paslaugos

/Paslaugos
Paslaugos 2018-01-31T08:21:47+00:00
Visi metalo gaminiai yra gaminami iš kokybiškų, aukščiausios klasės medžiagų, naudojant pažangias technologijas ir technologinius procesus, atitinkančius ES gamybos ir saugos standartus.

Kasmet, mūsų įmonėje, pagal įdiegtą sistemą ISO 9001,atnaujinamas technologinių įrenginių parkas.

Metalo pjovimas atliekamas naudojant automatizuotus plazminius/dujinius pjovimo įrenginius:

  • Plazminis pjovimas – iki 30 mm storio lakštas,
  • Dujinis pjovimas – iki 100 mm. lakštas.

Tai paprasti, patogūs, saugūs ir ekonomiški metalo pjaustymo įrenginiai, užtikrinantys greitą ir kokybišką pjovimą. 

  • Juostinis metalo pjovimas naudojant pusiau automatines Bomar Transverse 610.440DGH pjovimo stakles. Tokiu būdu garantuojamas greitas ir tikslus pjovimas, pjovimas įvairiais kampais. Maksimalus pjaunamo objekto aukštis 440 mm.

Metalų valymas su DBS-200 RCS įrenginiu. Valymas iki SA-3,0 klasės.

Gręžimo staklės BERNARDO KBM 50.;

Vamzdžių lenkimas su SUPERBENDER SB48 įrenginiu.

Įmonė taip pat atlieka:

  • Įvairių kolonų, bokštų, stiebų, plieno konstrukcijų iki 6000 kg pusiau automatinį suvirinimą (Linkoln aparatais) pagal  ISO 3834-2 ir ISO 1090-1, iki 3-čios vykdymo klasės su CE žymėjimu.
  • 3-D suvirinimo stalas ir modulinė suvirinimo sistema leidžia suvirinti įvairaus ilgio  erdvines konstrukcijas;
  • karšto cinkavimo paslaugas.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. qtrans_front_language Naudojamas išsaugoti pasirinktai kalbai kitai apsilankymo sesijai. 365 dienos
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti